Μια νέα ομάδα έχει συσταθεί στην χώρα μας και αγωνίζεται στο Β’ τοπικό της Μεσσηνίας.
Ο λόγος για τον Κυπάρισσο FC, όπου έκανε μια απίθανη παρουσίαση ποδοσφαιριστή.
Ο Παναγιώτης Βασιλόπουλος παρουσιάστηκε με… όλες τις τιμές και συγκεκριμένα με ένα άλογο!
Η ανακοίνωση του συλλόγου της Μεσσηνίας κάνει λόγο για ένεση εμπειρίας με την προσθήκη του πολύπειρου άσου, ωστόσο αυτό που κλέβει… την παράσταση είναι ο εκκωφαντικός τρόπος καλωσορίσματος με τον ποδοσφαιριστή να ιππεύει το άλογο του και να σημαδεύει με το τόξο!