Ο Ολλανδός Αστέρας της Λυόν έχει τη δική του συντροφιά, στο σπίτι για να περνάει την ώρα του…
Ο Ντεπάι, εκτός από την τίγρη στην πλάτη του, έχει και μια κανονική…
Ο Μέμφις Ντεπάι αρχίζοντας να χρησιμοποιεί όλο και περισσότερο το πόδι του μετά τον σοβαρό τραυματισμό και όντας τυχερός, αφού αναβλήθηκε το Euro από το οποίο θ’ απουσίαζε αν γινόταν κανονικά, έχει… ιδιαίτερη παρέα στην καραντίνα του.
Δείτε τη photo να καταλάβετε: