Ο νεαρός Κώστας Αντετοκούνμπο ήταν θετικός στο παιχνίδι των Σάουθ Μπέι Λέικερς κόντρα στο Σολτ Λέικ Σίτι για τη G-League. Η ομάδα του επικράτησε με 142-128 και ο ίδιος αγωνίστηκε για 23 λεπτά και μέτρησε 8 πόντους, με 4/6 δίποντα, 2 ριμπάουντ, 3 ασίστ, 1 κλέψιμο και 1 τάπα, ενώ υπέπεσε και σε ένα λάθος.
Μπορεί να μην “έγραψε” double-douible όπως κάνει συχνά στη G-League, παρ’ όλα αυτά ο Κώστας Αντετοκούνμπο έδωσε συνέχεια στα πολύ καλά του παιχνίδι με τους Σάουθ Μπέι Λέικερς. Ο νεαρός φόργουορντ/σέντερ είχε μία μεστή εμφάνιση στη νίκη της ομάδας του επί των Σολτ Λέικ Σίτι.