talentabout.gr|Home Slider|Οι αποστολές των Μικτών ομάδων για τους τελικούς!
Ελλάδα

Οι αποστολές των Μικτών ομάδων για τους τελικούς!

Το Σάββατο (21/04) θα διεξαχθούν οι τελικοί των μικτών Παίδων και Νέων, για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων. Το talentabout.gr σας παρουσιάζεις τις αποστολές.

ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 21 Απριλίου 2017 | Talentabout.gr Team

Οι δύο αγώνες θα διεξαχθούν στο Δημοτικό γήπεδο Βάρης με τον τελικό των Παίδων να ξεκινά στις 11:00, ενώ ο τελικός των Νέων αρχίζει στις 15:00. Η είσοδος για τους φιλάθλους είναι ανοιχτή για όλους τους τελικούς.

Φιναλίστ

Νέοι: ΕΠΣ Σερρών – ΕΠΣ Ηρακλείου

Παίδες: ΕΠΣ Μακεδονίας – ΕΠΣ Ηρακλείου

Αποστολές

 

Νέοι

ΕΠΣ Σερρών: Μαδένης Δημήτρης (Μέγας Αλέξανδρος Νέας Ζίχνης), Θωμαΐδης Νίκος(Πήγασος), Παπαδόπουλος Σάββας (ΠΟΣ 2000), Δήμος Ευάγγελος(Πήγασος), Αναγνωστάκης Γιώργος (Π.Σ. Σέρρες), Θεοδωρίδης Κώστας (ΠΟΣ 2000), Γιαξής Κυριάκος (Πήγασος), Αραμπατζής Παναγιώτης (Π.Σ. Σέρρες), Φάκης Γιάννης (ΠΟΣ 2000), Σιψής Παναγιώτης (Νίκη Χριστός), Κιουτσεκτσίδης Ιωάννης (Πήγασος), Κλειτσιώτης Στέργιος (Απόλλων Παραλιμνίου), Νέος Φίλιππος (Εθνικός Σιδηροκάστρου), Μαϊκόπουλος Χρήστος (Εθνικός Σιδηροκάστρου), Γκαϊδατζάκης Τριαντάφυλλος(Πήγασος), Ηλιάδης Άγγελος (Ίβηρα), Αποστολόπουλος Απόστολος (Πήγασος), Αναγνωστίδης Κώστας (Πήγασος).

ΕΠΣ Ηρακλείου: Καλαϊτζάκης, Νοικοκυράκης, Κουρίνος, Ζερβάκης, Κουγιουμουτζής, Τζωρτζάκης (ΟΦΗ ’94), Μακρυγιαννάκης (Κεραυνός), Χαϊντίνι, Αλεξάκης, Στεφανάκης, Παπαδάκης, Δολαψάκης (Κανάρια), Σηφάκης, Χιώτης (Δόξα), Κεφαλογιάννης (Ολυμπιακός), Κοιλάδης, Αρχοντάκης (Ν.Αλμυρού), Μυλωνάκης (ΠΟΗ).

Παίδες

ΕΠΣ Μακεδονίας: Αδέμης Δημήτριος, Αυγέρος Φίλιππος, Βαλαής Κωνσταντίνος, Γιόρτσιος Απόστολος, Γκαγκανιάρης Νικόλαος, Γκαμάνης Θεοδόσης, Δρίτας Παναγιώτης Ευάγγελος, Καράκουτης Ιωάννης, Καρατζούνης Ευριπίδης, Κρίγκος Φίλιππος, Λάμπρου Παναγιώτης, Πετρίδης Ναπολέων, Πολίτης Αναστάσιος, Σαλιάρης Ζήσης, Σαλπιγγίδης Κωνσταντίνος, Ταϊτζόγλου Ιωάννης, Τσιάτρης Δημήτριος και Χατζόπουλος Ξενοφών.

ΕΠΣ Ηρακλείου: Κουτεντάκης, Γαρεφαλάκης, Καφούσης, Σημαιάκης, Σμπώκος, Πακιουφάκης, Τσαμπουράκης (ΟΦΗ), Ψιμόπουλος, Χαλκιαδάκης, Ματαλλιωτάκης, Καρδουλάκης (Εργοτέλης), Μακατουνάκης, Ανδρουλάκης, Λιανέρης, Ζηδιανάκης (Λίντο), Βασιλάκης, Γωνιωτάκης (ΠΟΑ), Μακρυδάκης (ΑΟΤ).

Μικρός τελικός

Νεόι: ΕΠΣ Άρτας – ΕΠΣ Αχαϊας (15:00)

Παίδες: ΕΠΣ Εύβοιας – ΕΠΣ Μεσσηνίας (15:00)

 

Τηλεοπτική Κάλυψη

Σύμφωνα με τελευταίες πληροφορίες το COSMΟΤΕ ΤV είναι κοντά σε συμφωνία ώστε να μεταδώσει ζωντανά τους δύο μεγάλους τελικούς. Επίσης θα μεταδοθεί και σε live streaming από το telesport.gr (Εδώ)