Πέντε νεαρούς ταλαντούχους ποδοσφαιριστές απέκτησε η U15 του Ατρόμητου μέσω των δοκιμαστικών τεστ αξιολόγησης από όλη την Ελληνική επικράτεια.
Πιο συγκεκριμένα, η ομάδα του Περιστερίου ένταξε στο δυναμικό της τον αμυντικό Γρηγόρη Τσιάβο από τον Πανλευκάδιο, αλλά και τον επιθετικό Χαράλαμπο Αγγελόπουλο από την Ελλάς Βέλου, οι οποίες βρίσκονται στο Δίκτυο Σχολών του Ατρομήτου.
Μετά από συντονισμένες ενέργειες των κ.Αποστόλου και Σεροπιάν, απέκτησε δύο ακόμα ποδοσφαιριστές. Ο ένας είναι ο αμυντικός Γιώργος Γερακιός που αποκτήθηκε από την Ένωση Αντικύρων/Άσπρων Σπιτιών, ενώ ο άλλος είναι ο μέσος Σαφέτ Ζαίμι από την ΑΕ Τρικάλων.
Οι τέσσερις ποδοσφαιριστές τέθηκαν άμεσα στην διάθεση του προπονητή της U15, Μουράτ Σεροπιάν.
Να σας υπενθυμίσουμε ότι στον Ατρόμητο έχει ενταχθεί και ο 16χρονος Απόστολος Νικλητσιώτης από την ΑΟ Δήμητρα/Απόλλων, ο οποίος θα ενταχθεί στην U17.
Διαβάστε αναλυτικά: Στον Ατρόμητο ο 16χρονος Νικλητσιώτης!