Την αίθουσα ψυχαγωγίας χρησιμοποιούν οι “οικότροφοι” ποδοσφαιριστές της U20 του Ολυμπιακού, προκειμένου να περάσουν τον ελεύθερο τους χρόνο.
Μάλιστα, χθες βρέθηκε στην κατοχή των νεαρών ποδοσφαιριστών μία…κιθάρα, με την οποία πρόσφεραν “άφθονο γέλιο” στα υπόλοιπα άτομα που βρίσκονταν στην αίθουσα.
Στην παρακάτω φωτογραφία οι ποδοσφαιριστές που διακρίνονται είναι οι: Στάθης Λάμπρου, Δημήτρης Τασιούλης, Αντώνης Φουάσης, Μάριος Βρουσάι, Γιάννης Βάρκας (με κιθάρα), Γιώργος Ξενιτίδης και Σταύρος Κουγιός