Τα θύματα της Σαπεκοένσε τίμησαν, με μία πολύ συγκινητική και συμβολική κίνηση, οι Ακαδημίες του ΠΑΟ Ρουφ.
Οι πιτσιρικάδες της Αθηναϊκής ομάδας, στην αναμέτρηση της πρώτης ομάδας κόντρα στην Δάφνη Παλαιού Φαλήρου, σήκωσαν ένα πανό το οποίο έγραφε “Πρωταθλητές στις καρδιές μας”, όπως και “Chapecoence Campeon! Copa Sudamerica 2016”, ενώ κρατούσαν και από ένα τριαντάφυλλο στο χέρι.
Δείτε την πολύ όμορφη photo: