talentabout.gr|Πρωταθλήματα Yποδομής|Super League U15|Οι διαιτητές της αγωνιστικής!
Super League (U20, U17, U15)

Οι διαιτητές της αγωνιστικής!

Αυτοί είναι οι διαιτητές που θα σφυρίξουν στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου, στα πρωταθλήματα υποδομής.

ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 8 Δεκεμβρίου 2016 | Talentabout.gr Team

Σήμερα η ΚΕΔ ανακοίνωσε τους διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια της Super League U20, U17 και U15.

Δείτε αναλυτικά ποιοι είναι:

Super League U20

10/12 Αστέρας Τρίπολης-Βέροια: Γκριτζιέπης Γεώργιος, Σαξιώνη Χριστίνα, Μυριούνης Αλέξανδρος, Μιχαλακέας Ανδρέας

10/12 Ατρόμητος-Παναθηναϊκός : Χαλδαίος Ιωάννης, Μητρόπουλος Χρήστος, Τσολακίδης Λυκούργος, Κασκαντίρη Ευγενία

10/12 ΠΑΟΚ-Πλατανιάς: Μπαλάσας Αστέριοςμ, Φράγιος Αναστάσιος, Παπαδόπουλος Παναγιώτης, Βασιλειάδης Περικλής

10/12 Ξάνθη-Λάρισα: Μπουρδούπας Παναγιώτης, Τσακίρης Εμμανουήλ, Καρασαββίδης Αναστάσιος, Χαλβατζής Βέργος

11/12 Πανιώνιος-Κέρκυρα: Βλάχος Αντώνιος, Τσαλίκογλου Νικόλαος, Ρούντος Νικόλαος, Ζέρβος Σαράντος

11/12 ΑΕΚ-Λεβαδειακός: Βλαντής Χρήστος, Μπουμποπάτζογλου Ιωάννης, Παπανδριόπουλος Γέωργιος, Κόνιαρης Πέτρος

11/12 Παναιτωλικός-Ηρακλής: Διώτης Κωνσταντίνος, Ζαχαράκη Στέλλα, Ελτάχαν Μίλτος, Ταπραντζής Γεώργιος

12/12 ΠΑΣ Γιάννινα-Ολυμπιακός: Τάσης Γεώργιος, Θανασίας Αθανάσιος, Λιόντος Κωνσταντίνος, Ντούκας Σταύρος

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της 14ης αγωνιστικής της Super League U20

Super League U17 (Νότιος)

10/12 ΑΕΚ-Ολυμπιακός: Τσατσούλης Ιωάννης, Γενναίος Νικόλαος, Γκικόπουλος Ιωάννης, Παστρώμας Νεκτάριος

10/12 Παναθηναϊκός-Πανιώνιος: Προδρομίδης Πρόδρομος, Πολίτης Παντελής, Σόφιας Αναστάσιος, Κωστής Κωνσταντίνος

10/12 Ατρόμητος-Λεβαδειακός: Κουβέλης Νικόλαος, Παγουρτζής Δημήτριος, Σδράλλης Γεώργιος, Ζώρζος Εμμανουήλ

11/12 Αστέρας Τρίπολης-Πλατανιάς Χανίων: Αυγερινός Νικόλαος, Σταυρόπουλος Νικόλαος, Μαλιφούκας Παναγιώτης, Μπαλωμένος Γεώργιος

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 13ης αγωνιστικής της του Νοτίου Ομίλου Super League U17. 

Super League U17 (Βορράς)

10/12 Παναιτωλικός-ΠΑΟΚ: Καλαμάρης Κωνσταντίνος, Ξύστρας Δημήτριος, Μισαλού Καλλιρόη, Μποσγάνας Ηλίας

10/12 Ηρακλής-Βέροια: Μπούτσικος Αθανάσιος, Αχμέτσικ Ιρφάν, Βουκουρεσλής Γεώργιος, Αγγελόπουλος Εδουάρδος

11/12 Ξάνθη-Κέρκυρα: Ανεστίδης Φίλιππος, Χρυσέλης Γεώργιος, Κεχαγιά Εμίν, Κούτλας Ιωάννης

11/12 Λάρισα-ΠΑΣ Γιάννινα: Μπουρουζίκας Θωμάς, Δεδικούσης Γρηγόριος, Δήμου Γεώργιος, Παγωνόπουλος Γεώργιος

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 13ης αγωνιστικής του Βορείου Ομίλου της Super League U17.

Super League U15 (Νότος)

10/12 Ατρόμητος-Ολυμπιακός: Μπερέτας Νικόλαος, Μετακίδης Πρόδρομος, Αλεξοπούλου Αλεξία

10/12 Πλατανιάς-Αστέρας Τρίπολης: Κουκουράκης Γεώργιος, Μπαταγκιώνη Ιωάννα, Δαράκης Νικόλαος

11/12 ΑΕΚ-Παναθηναϊκός: Κάδδας Παναγιώτης, Καραγιώργος Αποστόλης, Καψάλης Στέφανος

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 9ης αγωνιστικής στο νότιο όμιλο της Super League U15

Super League U15 (Βορράς)

10/12 Παναιτωλικός-ΠΑΟΚ: Καραβασίλης Χριστόφορος, Τζάνης Ευθύμιος, Τσοπλάκος Κωνσταντίνος

10/12 Ηρακλής-Βέροια: Βανδουλάκης Αργύριος, Μπαλάντας Παναγιώτης, Νταούκας Στυλιανός

11/12 Λάρισα-ΠΑΣ Γιάννινα: Διαμαντής Θεόφιλος, Ντελέζος Θωμάς, Σπανούλης Βασίλης

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 9ης αγωνιστικής στο βόρειο όμιλο της Super League U15