Μετά από μια σύντομη θητεία στην πρώτη ομάδα, ο Βαγγέλης Πουρλιοτόπουλος επιστρέφει στις ακαδημίες του ΠΑΟΚ και θα αναλάβει το “παλιό” του πόστο, αυτό του διευθυντή των ακαδημιών.
Ο Βαγγέλης Πουρλιοτόπουλος στην πρώτη ομάδα υπήρξε ως team manager, αλλά τώρα επιστρέφει ενεργά στις υποδομές του συλλόγου. Στον ΠΑΟΚ βρίσκεται από το 2008, υπό την διοίκηση του Θοδωρή Ζαγοράκη.
Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΠΑΕ:
“Στο πλαίσιο διαρθρωτικών αλλαγών. Ο Βαγγέλης Πουρλιοτόπουλος επιστρέφει στη θέση του Διευθυντή των Ακαδημιών. Και ο Παντελής Κωνσταντινίδης διατηρεί τη θέση του team manager στην πρώτη ομάδα”.
Αναμένονται πολλές ακόμη εξελίξεις.