Διαβάστε το συγκινητικό μήνυμα του νεαρού επιθετικού του ΠΑΟΚ, που αποχαιρέτησε έναν πραγματικό φίλο του, τον ΡΟΙ τον σκύλο του…
“Έσβησες, αγάπη μου, έσβησες. Ήσουν σίγουρα κάτι παραπάνω από ένας πραγματικός φίλος! Ξεκουράζεσαι στην καρδιά μου ΡΟΙΛΑΚΟ μου μέσα βαθιά εκεί που θα είσαι για πάντα ήρεμος και θα εμφανίζεσαι όταν το θέλεις για να μου θυμίζεις όλα εκείνα! Θα είσαι δίπλα μου για πάντα… Φιλαράκο μου θα μου λείψεις πολύ, να προσέχεις εκεί ψηλά ΡΟΙ μου. Σε αγαπώ πολύ!.”