Έκλεισε η πρώτη μέρα του τουρνουά με απόλυτη επιτυχία και για τις δυο ηλικιακές κατηγορίες U13 και U15. Οι συμμετέχοντες ποδοσφαιριστές, προπονητές και συνοδοί είναι πλήρως ικανοποιημένοι από τα πρώτα δείγματα γραφής της διοργάνωσης. Αρκετός κόσμος παρακολούθησε την πρώτη αγωνιστική ημέρα και ενθουσιάστηκε με τις ικανότητες των αθλητών καθώς και από το πλούσιο θέαμα που παρουσίασαν.
Δείτε τα αποτελέσματα και την βαθμολογία όπως αυτή διαμορφώθηκε.