Η Ελλάδα συμμετέχει στον 1ο όμιλο και θα αντιμετωπίσει τις Ισπανία, Αγγλία και Γεωργία. Οι αναμετρήσεις θα διεξαχθούν στην Ισπανία από τις 24 μέχρι και τις 29 Μαρτίου. Οι παίκτες της Ελλάδας θα συγκεντρωθούν στις 22/3 και θα αναχωρήσουν για την Ισπανία στις 23/3.
Οι εκλεκτοί του Ομοσπονδιακού Τεχνικού: Ελευθέριος Άστρας (Πανιώνιος), Γιάννης Βιδάλης (ΑΕΚ), Κατράνης Αλέξανδρος (Ατρόμητος), Στράτος Σβάρνας (ΑΕΚ), Παναγιώτης Ρέτσος (Ολυμπιακός), Μανώλης Πατράλης (ΠΑΟΚ), Γιώργος Μανθάτης (Ολυμπιακός), Βασίλης Αγγελόπουλος (Παναθηναϊκός), Στέφανος Ρεγκάκος (Ατρόμητος), Λάζαρος Λάμπρου (Παναθηναϊκός), Δημήτρης Λημνιός (Ατρόμητος), Θεμιστοκλής Τσέλιος (Σπάρτη Α.Ε.), Στέφανος Ευαγγέλου (Παναθηναϊκός), Κώστας Γαλανόπουλος (ΑΕΚ), Τάσος Δημητριάδης (ΠΑΟΚ), Κώστας Μεγαρίτης (Ολυμπιακός), Αντώνης Σταθόπουλος (Τβέντε), Γιώργος-Θανάσης Ανδρούτσος (Ολυμπιακός).