Το δεύτερο γκολ του με τη φανέλα της Γιουβέντους σημείωσε ο Γρηγόρης Κάστανος.
Ο 18χρονος χαφ ήταν από τους καλύτερους παίκτες της “Μεγάλης Κυρίας” στην αναμέτρηση με τη Σαμπντόρια που έληξε 1-1 στο πλαίσιο του πρωταθλήματος Primavera.
Οι “μπιανκονέρι” πήραν το προβάδισμα στο σκορ με τον Κύπριο παίκτη στο 28′, όμως, οι πανηγυρισμοί δεν κράτησαν για πολύ, αφού στο επόμενο λεπτό ο Τομασίνι διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.