Παρά τις αντίξοες συνθήκες οι “ερυθρόλευκοι” μπήκαν δυναμικά στο ματς και άνοιξαν το σκορ στο 10‘ με τον Τσιριγώτη, ενώ πέντε λεπτά αργότερα ο Κωστανάσιος έκανε το 2-0. Το γκολ της αγωνιστικής προήλθε από τον Μανωλάκη με απευθείας εκτέλεση κόρνερ, ενώ στην επανάληψη οι Καμπέτσης (60′), Φλέγκας (72′) και Γιανναράκης (76′) διαμόρφωσαν το τελικό αποτέλεσμα.
Καλλονή: Αλεξίου, Μπρης, Κονδύλας, Λικομέτι, Θωμαϊδης, Παπαγιαννάκης, Φωτέλλης, Αρνομάλλης, Βαλσάμης, Παρέλλης, Κοκκινέλης. Επαιξαν και οι Τηνιακός, Βασιλειάδης, Μπαλίου, Κόμβος, Ντέμο.
Ολυμπιακός: Σκαφίδας (70′ Νίκας), Χατζηχρήστου, Μανωλάκης, Τσιμπούκας (67′ Αγιώτης), Γιανναράκης, Πέιος, Αγγελόπουλος (67′ Φλέγκας), Ξενιτίδης, Κωστανάσιος (60′ Αντωνόπουλος), Καμπετσής, Τσιριγώτης (69′ Τσιντώνης).