Τετάρτη, 17/04/24
Αναλυτικός Οδηγός

Βίκος Cola Christmas Cup 2015

Από 27 έως 29 Δεκεμβρίου 44 ομάδες απ’ όλη την Ελλάδα, μεταξύ των οποίων Παναθηναϊκός, Πανιώνιος, Ατρόμητος και ΑΕΚ, ηλικίας 11-15 ετών δίνουν ραντεβού σε τρία γήπεδα των νοτίων προαστίων για ένα αξέχαστο χριστουγεννιάτικο τουρνουά. Οι ομάδες που θα συμμετάσχουν χωρίστηκαν σε 4 γκρουπ και θα εμφανιστούν στο γήπεδο για να μετρήσουν τις δυνάμεις τους και να χαρίσουν θέαμα σε όσους βρεθούν στις εξέδρες.

Οι αγώνες θα πραγματοποιηθούν σε τρία γήπεδα, όπου έχουν χωριστεί οι ομάδες: α) Fous de foot (Τριπτολέμου 42, Βάρη), β) Star football club (Κων/νου Καραμανλή 6, Βούλα), γ) Arena Vari Club (Καποδιστρίου 2, Χέρωμα, Βάρη).

Κ11———————————————————————————————–

Οι Όμιλοι
Α- ΠΑΕ Παναθηναϊκός, Αγ. Ανάργυροι, Ακαδημίες Καραταΐδη, Πανελευσιανιακή Ένωση.
Β- ΠΑΕ Πανιώνιος, Ακαδημίες Παθιακάκη, Επίλεκτοι, Απολλώνιος.
Γ- Γ.Σ. Πανιώνιος, ΠΑΕ Ατρόμητος, Ακαδημίες Ταράση, ΑΟ Άρτεμις.
Δ- ΠΑΕ Πανιώνιος, Ολυμπιακός Βάρης,
PSS Αλίμου, Σούρμενα.

Το πρόγραμμα:

27/12 – 1η αγωνιστική

Γήπεδο Star 3
16.30 ΠΑΕ Παναθηναϊκός 05-ΑΓ. Ανάργυροι
17.30 ΠΑΕ Ατρόμητος 06-ΓΣ Πανιώνιος
18.30 Ακ. Ταράση-ΑΟ Άρτεμις
19.30 Επίλεκτοι 05-Απολλώνιος

Γήπεδο Arena Vari Club
16.30 ΠΑΕ Πανιώνιος 06-Ολυμπιακός Βάρης
17.30 ΠΑΕ Πανιώνιος 05-Ακ. Παθιακάκη
18.30
PSS Αλίμου-Σούρμενα
19.30 Ακ. Καραταϊδη-Πανελευσινιακή Ένωση

28/12 – 2η αγωνιστική

Γήπεδο Star 3
10.00 Επίλεκτοι 05-Ακ. Παθιακάκη
11.00 ΠΑΕ Πανιώνιος 05-Απολλώνιος
12.00 Πανελευσινιακή Ένωση-Αγ. Ανάργυροι
13.00 ΓΣ Πανιώνιος-Ακ. Ταράση

Γήπεδο Arena Vari Club
10.00 ΠΑΕ Πανιώνιος-06-Σούρμενα
11.00 ΠΑΕ Ατρόμητος 06-ΑΟ Άρτεμις
12.00 PSS Αλίμου-Ολυμπιακός Βάρης
13.00 Ακ. Καραταΐδη-ΠΑΕ Παναθηναϊκός 05

28/12 – 3η αγωνιστική

Γήπεδο Star 3
16.30 Απολλώνιος-ΑΚ. Παθιακάκη
17.30 Ακ. Ταράση-ΠΑΕ Ατρόμητος 06
18.30 Επίλεκτοι 05-ΠΑΕ Πανιώνιος 05
20.30 Πανελευσινιακή Ένωση-ΠΑΕ Παναθηναϊκός 05

Γήπεδο Arena Vari Club
16.30 Ακ. Καραταϊδη-Αγ. Ανάργυροι
17.30 Ολυμπιακός Βάρης-Σούρμενα
18.30 ΑΟ Άρτεμις-ΓΣ Πανιώνιος
19.30 PSS Aλίμου-ΠΑΕ Πανιώνιος 06

Κ13———————————————————————————————–

Οι όμιλοι

Α- ΠΑΕ Παναθηναϊκός, Coerver, Bebides 2000, ΓΣ Πανιώνιος.
Β- ΠΑΕ Ατρόμητος, ΑΣ Αθηναϊκός, Απολλώνιος, Επίλεκτοι.
Γ- Ακαδημίες Καραταϊδη, ΠΑΕ ΑΕΚ, ΠΑΕ Πανιώνιος,
PSS Αλίμου.

Το πρόγραμμα:

27/12 1η αγωνιστική

Γήπεδο Star 1
17.45 Ακ. Καραταϊδη-ΠΑΕ ΑΕΚ
21.30 Απολλώνιος-Επίλεκτοι 03-04

Γήπεδο Star 2
16.30 ΠΑΕ Παναθηναϊκός 04 – Coerver
17.45 Bebides 2000 03
-ΓΣ Πανιώνιος

Γήπεδο Fous de foot 2
17.45 ΠΑΕ Ατρόμητος-ΑΣ Αθηναϊκός
20.15 ΠΑΕ Πανιώνιος 03-PSS Αλίμου

28/12 -2η αγωνιστική

Γήπεδο Fous de foot 2
09.00 ΓΣ Πανιώνιος-Coerver
10.15 PSS Αλίμου-ΠΑΕ ΑΕΚ
11.30 Ακ. Καραταΐδη-ΠΑΕ Πανιώνιος 03

Γήπεδο Star 2
09.00 ΠΑΕ Ατρόμητος 03-Επίλεκτοι 03
11.30 ΠΑΕ Παναθηναϊκός 04-Bebides 2000 03
12.45 Απολλώνιος-ΑΣ Αθηναϊκός

28/12 – 3η αγωνιστική

Γήπεδο Fous de foot 2
16.30 ΠΑΕ Παναθηναϊκός 04-ΓΣ Πανιώνιος
17.45 Ακ. Καραταΐδη-PSS Αλίμου
19.00 ΠΑΕ ΑΕΚ 03-ΠΑΕ Πανιώνιος 03
20.15 Απολλώνιος-ΠΑΕ Ατρόμητος 04

Γήπεδο Star 2
19.00 Bebides 2000 03-Coerver
20.15 Επίλεκτοι 03-ΑΣ Αθηναϊκός

Κ15———————————————————————————————–

Οι όμιλοι:

Α- ΠΑΕ Παναθηναϊκός, Γλυφάδα, Bebides 2000, Επίλεκτοι.
Β- Απ. Χαλανδρίου, ΠΑΕ Πανιώνιος, Ίωνες Π. Φαλήρου, Αστέρας Βάρης.
Γ- ΠΑΕ Ατρόμητος, Πανελευσινιακή Ένωση, ΠΑΕ ΑΕΚ, Επίλεκτοι.
Δ- ΠΑΕ Παναθηναϊκός, Απ. Χαλανδρίου,
Bebides 2000, Αίολος 2000.

27/12 – 1η αγωνιστική

Γήπεδο Fous de Foot 1
16.30 ΠΑΕ Παναθηναϊκός 02-Απ. Χαλανδρίου 02
17.45 ΠΑΕ Ατρόμητος 02-Πανελευσινιακή Ένωση
20.15 ΠΑΕ ΑΕΚ-Επίλεκτοι 02

Γήπεδο Fous de Foot 2
16.30 Απ. Χαλανδρίου-ΠΑΕ Πανιώνιος 01

Γήπεδο Star 1
16.30 ΠΑΕ Παναθηναϊκός 01-Γλυφάδα
19.00 Ίωνες Π. Φαλήρου-Αστέρας Βάρης

Γήπεδο Star 2
19.00 Bebides 2000 02-Αίολος 2000
20.15 Bebides 2000 01-Επίλεκτοι 01

28/12 – 2η αγωνιστική

Γήπεδο Fous de Foot 1
09.00 ΠΑΕ Παναθηναϊκός 02-Αίολος 2000
10.15 Απ. Χαλανδρίου-Αστέρας Βάρης
12.45 ΠΑΕ Παναθηναϊκός 01-Bebides 01

Γήπεδο Star 1
09.00 Επίλεκτοι 01-Γλυφάδα
10.15 Επίλεκτοι 02-ΠΑΕ Ατρόμητος 02
11.30 ΠΑΕ Πανιώνιος 01-Ίωνες Π. Φαλήρου

Γήπεδο Star 2
10.15 Πανελευσινιακή Ένωση-ΠΑΕ ΑΕΚ

Γήπεδο Fous de Foot 2
12.45 Απ. Χαλανδρίου 02-Bebides 2000 02

28/12 -3η αγωνιστική

Γήπεδο Fous de Foot 1
16.30 Αίολος 2000-Απ. Χαλανδρίου 02
17.45 ΠΑΕ Πανιώνιος 01- Αστέρας Βάρης
19.00 Επίλεκτοι 02-Πανελευσινιακή Ένωση
20.15 ΠΑΕ Παναθηναϊκός 02-Bebides 2000 02

Γήπεδο Star 1
17.45 ΠΑΕ Παναθηναϊκός 01-Επίλεκτοι 01
19.00 Bebides 2000 01-Γλυφάδα
20.15 Ίωνες Π. Φαλήρου-Απ. Χαλανδρίου 01

Γήπεδο Star 2
17.45 ΠΑΕ Ατρόμητος 02-ΠΑΕ ΑΕΚ 02

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Ολυμπιακός

Σε πρώτο πλάνο η ανανέωση του Τζολάκη στον Ολυμπιακό!

Ο Ολυμπιακός έχει θέσει σαν προτεραιότητα του την ανανέωση του νεαρού κίπερ, που βλέπει το συμβόλαιο του...
Champions League

“Εμείς το φαβορί, εμείς θα περάσουμε!”

Ο προπονητής της Μπάγερν Μονάχου έδειξε πως η ομάδα του μπορεί να πάρει την πρόκριση στην επόμενη...
Viral

Παιδάκι έφτιαξε… τερματισμένο πορτρέτο του Ρονάλντο!

Ο Κριστιάνο Ρονάλντο είδε ένα... παιδάκι από την Αφρική να φτιάχνει ένα τέλειο πορτρέτο με τον ίδιο. Νεαρός...
Ιταλία

“Παστέλωσε” γκολάκι επί της Γιούβε ο Κεραμίτσης!

Ο Δημήτρης Κεραμίτσης κατάφερε να "καρφώσει" ένα ωραίο γκολάκι κόντρα στη Γιουβέντους Στο 23ο λεπτό, συγκεκριμένα, ο 19χρονος...
Ολυμπιακός

Ο Ολυμπιακός κρατά Αλεξανδρόπουλο!

Η απόφαση για την παραμονή του Σωτήρη Αλεξανδρόπουλου στο Λιμάνι έχει παρθεί και άπαντες... δουλεύουν την μεταγραφή...