Σάββατο, 13/04/24

Βίκος Cola Christmas Cup 2015 (2η & 3η αγωνιστική)

Κ11———————————————————————————————–

28/12 – 2η αγωνιστική

Γήπεδο Star 3
10.00 Επίλεκτοι 05-Ακ. Παθιακάκη  0-4
11.00 ΠΑΕ Πανιώνιος 05-Απολλώνιος  7-1
12.00 Πανελευσινιακή Ένωση-Αγ. Ανάργυροι  0-2
13.00 ΓΣ Πανιώνιος-Ακ. Ταράση   4-0

Γήπεδο Arena Vari Club (ΟΣΦΠ Βάρης)
10.00 ΠΑΕ Πανιώνιος-06-Σούρμενα  0-2
11.00 ΠΑΕ Ατρόμητος 06-ΑΟ Άρτεμις  3-0
12.00 PSS Αλίμου-Ολυμπιακός Βάρης  0-1
13.00 Ακ. Καραταΐδη-ΠΑΕ Παναθηναϊκός 05  0-7

28/12 – 3η αγωνιστική

Γήπεδο Star 3
16.30 Απολλώνιος-ΑΚ. Παθιακάκη   0-2
17.30 Ακ. Ταράση-ΠΑΕ Ατρόμητος 06   3-3
18.30 Επίλεκτοι 05-ΠΑΕ Πανιώνιος 05   1-2
20.30 Πανελευσινιακή Ένωση-ΠΑΕ Παναθηναϊκός 05

Γήπεδο Arena Vari Club (ΟΣΦΠ Βάρης)
16.30 Ακ. Καραταϊδη-Αγ. Ανάργυροι  7-0
17.30 Ολυμπιακός Βάρης-Σούρμενα  1-2
18.30 ΑΟ Άρτεμις-ΓΣ Πανιώνιος   1-8  
19.30 PSS Aλίμου-ΠΑΕ Πανιώνιος 06  9-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΟΜΙΛΩΝ:

Όμιλος  Α

Όμιλος  Β

Όμιλος  Γ

Όμιλος  Δ

Κ13———————————————————————————————–

28/12 -2η αγωνιστική

Γήπεδο Fous de foot 2
09.00 ΓΣ Πανιώνιος-Coerver   8-0
10.15 PSS Αλίμου-ΠΑΕ ΑΕΚ   0-6
11.30 Ακ. Καραταΐδη-ΠΑΕ Πανιώνιος 03   2-3

Γήπεδο Star 2
09.00 ΠΑΕ Ατρόμητος 03-Επίλεκτοι 03    5-2
11.30 ΠΑΕ Παναθηναϊκός 04-Bebides 2000 03  1-2
12.45 Απολλώνιος-ΑΣ Αθηναϊκός  2-9

28/12 – 3η αγωνιστική

Γήπεδο Fous de foot 2
16.30 ΠΑΕ Παναθηναϊκός 04-ΓΣ Πανιώνιος   0-3
17.45 Ακ. Καραταΐδη-PSS Αλίμου  11-2
19.00 ΠΑΕ ΑΕΚ 03-ΠΑΕ Πανιώνιος 03  2-2
20.15 Απολλώνιος-ΠΑΕ Ατρόμητος 04   0-9

Γήπεδο Star 2
19.00 Bebides 2000 03-Coerver  11-0
20.15 Επίλεκτοι 03-ΑΣ Αθηναϊκός 3-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΟΜΙΛΩΝ:

Όμιλος Α

Όμιλος Β

Όμιλος Γ

Κ15———————————————————————————————–

28/12 – 2η αγωνιστική

Γήπεδο Fous de Foot 1
09.00 ΠΑΕ Παναθηναϊκός 02-Αίολος 2000     3-1
10.15 Απ. Χαλανδρίου-Αστέρας Βάρης  0-0
12.45 ΠΑΕ Παναθηναϊκός 01-Bebides 01   4-0

Γήπεδο Star 1
09.00 Επίλεκτοι 01-Γλυφάδα     3-1
10.15 Επίλεκτοι 02-ΠΑΕ Ατρόμητος 02   1-8
11.30 ΠΑΕ Πανιώνιος 01-Ίωνες Π. Φαλήρου   5-3

Γήπεδο Star 2
10.15 Πανελευσινιακή Ένωση-ΠΑΕ ΑΕΚ  1-6

Γήπεδο Fous de Foot 2
12.45 Απ. Χαλανδρίου 02-Bebides 2000 02   3-0

28/12 -3η αγωνιστική

Γήπεδο Fous de Foot 1
16.30 Αίολος 2000-Απ. Χαλανδρίου 02   1-2
17.45 ΠΑΕ Πανιώνιος 01- Αστέρας Βάρης  3-0
19.00 Επίλεκτοι 02-Πανελευσινιακή Ένωση   0-2
20.15 ΠΑΕ Παναθηναϊκός 02-Bebides 2000 02   0-1

Γήπεδο Star 1
17.45 ΠΑΕ Παναθηναϊκός 01-Επίλεκτοι 01  1-1
19.00 Bebides 2000 01-Γλυφάδα  4-0
20.15 Ίωνες Π. Φαλήρου-Απ. Χαλανδρίου 01

Γήπεδο Star 2
17.45 ΠΑΕ Ατρόμητος 02-ΠΑΕ ΑΕΚ 02  2-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΟΜΙΛΩΝ

Όμιλος Α

Όμιλος Β

Όμιλος Γ

Όμιλος Δ

Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής.

Για πλούσιο φωτογραφικό υλικό πατήστε ΕΔΩ.

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

ΠΑΣ Γιάννινα (U15) - Λαμία (U15)

“Χ”ορταστική ισοπαλία στα Γιάννινα!

ΠΑΣ Γιάννινα και Λαμία μοίρασαν θέαμα στο γήπεδο, μένοντας στο 2-2 στην αναμέτρηση της Super League U15. Η...
Κηφισιά (U19) - ΠΑΟΚ (U19)

Πέρασε από την Κηφισιά ο ΠΑΟΚ!

Ο ΠΑΟΚ κατάφερε να αποδράσει και από την έδρα της Κηφισιάς, επικρατώντας με 2-0 για το πρωτάθλημα...
Αστέρας Τρίπολης (U15) - Παναθηναϊκός (U15)

Εμφάνιση… τριών αστέρων για Αστέρα!

Ο Αστέρας Τρίπολης δεν άφησε... πολλά - πολλά στον Παναθηναϊκό και πήρε τη νίκη με 3-1 για...
Βόλος (U17) - ΠΑΟΚ (U17)

“Φτωχό” πέρασμα από τον Βόλο για ΠΑΟΚ!

Ο ΠΑΟΚ έφυγε από τον Βόλο, επικρατώντας της τοπικής ομάδας με 1-0, για το πρωτάθλημα της Super...
Ολυμπιακός (U15) - Ατρόμητος (U15)

Επέστρεψε στις νίκες η U15 του Ολυμπιακού!

Ο Ολυμπιακός πήρε το αποτέλεσμα από τον Ατρόμητο, επικρατώντας με 2-0 για την τέταρτη αγωνιστική της δεύτερης...