Σε παράσταση για ένα ρόλο εξελίχθηκε το ματς των Ιωαννίνων κόντρα στο Λεβαδειακό, αφού οι γηπεδούχοι από το πρώτο ημίχρονο έβαλαν γερές βάσεις για το τελικό 6-0. Το σκορ άνοιξε στο 37’ ο Σιχλιμοίρης με τους Ραβάνη (43′), Τσιέπα (48′), Κόκα (77′) και Ζιώγα (84′, 90′) να ολοκληρώνουν το θρίαμβο για τους Γιαννιώτες.
ΠΑΣ Γιάννινα: Παππάς, Ψαρράς , Κόκας, Καλύβας, Μυρσινιάς, Τσιέπας, Ψαρράς Η, Μούτσιος, Ραβάνης, Σιχλιμοίρης (60′ Ζιώγας), Κυριακόπουλος (63′ Κόκας Δ).