TALENTABOUT.GR | Πρωταθλήματα Yποδομής | Super League 2 U19 | Όλο το πρόγραμμα των ομίλων της Football League U19
Football League U19

Όλο το πρόγραμμα των ομίλων της Football League U19

Το πρόγραμμα, οι ημερομηνίες και όλα όσα θα πρέπει να γνωρίζετε για το πρωτάθλημα υποδομών της Football League U19.

ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 16 Νοεμβρίου 2018 | Talentabout.gr Team

Επιτέλους σέντρα στην Football League U19, η οποία μετά και την κλήρωση του πρωταθλήματος, ορίστηκε για την επόμενη Κυριακή στις 25 Νοεμβρίου

Το φινάλε της κανονικής διάρκειας της σεζόν, θα είναι στις 10 Μαρτίου, ενώ λίγο αργότερα θα ξεκινήσουν τα ημιτελικά.

Εκεί στις 31 Μαρτίου θα διασταυρωθούν οι πρώτοι με τους δεύτερους κάθε ομίλου, με τον τελικό να είναι προγραμματισμένος να διεξαχθεί στις 14 Απριλίου.

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
25-Νοε-2018 27-Ιαν-2019
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΕ ΣΠΑΡΤΗ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 1891
ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2-Δεκ-2018 3-Φεβ-2019
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗ – ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 1891 – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
9-Δεκ-2018 10-Φεβ-2019
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΕ ΣΠΑΡΤΗ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 1891

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16-Δεκ-2018 17-Φεβ-2019
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 1891

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
6-Ιαν-2019 24-Φεβ-2019
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 1891 – ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
13-Ιαν-2019 3-Μαρ-2019
ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 1891
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΑΕ ΣΠΑΡΤΗ
ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
20-Ιαν-2019 10-Μαρ-2019
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 1891 – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
25-Νοε-2018 27-Ιαν-2019
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2-Δεκ-2018 3-Φεβ-2019
ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
9-Δεκ-2018 10-Φεβ-2019
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16-Δεκ-2018 17-Φεβ-2019
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
6-Ιαν-2019 24-Φεβ-2019
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ – ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
13-Ιαν-2019 3-Μαρ-2019
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ – ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
20-Ιαν-2019 10-Μαρ-2019
ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ